Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image 365 dni Ten dzień 2022 Lektor PL

365 dni Ten dzień 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 51m

Jest Laura – i tak, ma na sobie suknię ślubną . I jest Massimo, cały w smokingu. Ślub jeszcze się nie odbył, a już łamią dwie tradycje: Po pierwsze, Massimo widzi ją w sukni przed ceremonią. A po drugie, podchodzi do tej sukienki, by skonsumować małżeństwo na chwilę przed związaniem węzła. Na zewnątrz!

Gdzie inni mogą je zobaczyć! Np. jej BFF Olga (Magdalena Lamparska), która natyka się na tę scenę z seksownymi majtkami ślubnymi dla Laury do wyboru, ale tak naprawdę, kto ich potrzebujerzeczy? Po prostu przeszkadzają. Zdarza się – ślub, muszę wyjaśnić, co z tym całym stosunkiem, który się tutaj dzieje – i nowożeńcy ładują się do jego białego weselnego Lambo i odjeżdżają, aby mogli to robić raz za razem, za każdym razem do innego okropnego , okropna, okropna piosenka na ścieżce dźwiękowej, z których niektóre zawierają słowa, które sprawiają, że Hinder brzmi jak The Bard.

Wstają następnego ranka i, wbrew wszelkim przeciwnościom, chodzą bez chodu, utykania czy czegokolwiek. „Jak wyglądam?” Laura pyta dokładnie tymi samymi słowami, a Massimo odpowiada: „Jak za pierwszym razem, kochanie”, a ona mówi: „To będzie idealny miesiąc miodowy, mężu”.

A potem kolejna cholerna pieśń i gra w golfa w zwolnionym tempie, podczas której Laura tańczy na rurze z flagą, a także siada tuż za dołkiem golfowym z rozłożonymi nogami, żeby Massimo mógł włożyć piłeczkę golfową do dołka, to prawda między jej nogami. (Jeśli moje sformułowanie wydaje się niezręczne, poczekaj, aż zobaczysz tę sekwencję.) IDEALNY MIESIĄC MIODOWY. I czy to ja, czy ten film jest celowo głupi?

Kolejne eskapady na miesiąc miodowy składają się z kąpieli nago, jazdy konnej, kąpieli w gorącej kąpieli i wsuwania go przy każdej okazji, do bardziej nabrzmiałych humpsongów, niż jakikolwiek człowiek, zdrowy na umyśle lub w inny sposób, może sobie poradzić. Czasami robią to szorstko, a czasami trochę bardziej szorstko, a raz na jakiś czas jeszcze bardziej szorstko, z mankietami i innymi rzeczami. Nosi bieliznę i wampirzy makijaż, a jego tors rzucają swoje indywidualne cienie. Jest scena, w której udaje się na południe i bierze naprawdę dużego LIZA, a jedyne, o czym możesz myśleć, to POŻĄDANIE SUROWEGO ZWIERZĄT, a potem pękają ci oczy. Laura w tym filmie jest tak często obrażana, że ​​zaczyna wyglądać jak krajobraz z Dawno, dawno temu na Zachodzie. Aha, i czasami Olga też dostaje, na wypadek, gdyby w filmie nie było wystarczająco dużo scen seksu, a jeśli się nie mylę, robi to z humpsongami, które są nawet dziwaczne.

Genre: Dramat, Romans

Director: Barbara Bialowas, Tomasz Mandes

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy