Background
Image 41 dni nadziei 2018 Lektor PL

41 dni nadziei 2018 Lektor PL Cały film Online

20181h 36m

Z udziałem Shailene Woodley i Sam Claflin, Adrift opiera się na inspirującej, prawdziwej historii dwóch wolnych duchów, których przypadkowe spotkanie prowadzi ich najpierw do miłości, a potem do przygody życia.

Gdy dwaj zapaleni żeglarze wyruszyli w podróż przez ocean, Tami Oldham (Woodley) i Richard Sharp (Claflin) nie mogli przewidzieć, że będą płynąć bezpośrednio do jednego z najbardziej katastrofalnych huraganów w historii.

W następstwie burzy, Tami budzi się, aby znaleźć Richarda ciężko rannego i ich łódź w gruzach.

Bez nadziei na ratunek Tami musi znaleźć siłę i determinację, by ocalić siebie i jedynego człowieka, którego kiedykolwiek pokochała.

Adrift to niezapomniana opowieść o odporności ludzkiego ducha i transcendentnej mocy miłości.

Ponad 90% filmu zostało sfilmowane na morzu.

Niektóre dni zaczynały się o 4 rano, z dwugodzinną podróżą łodzią z lądu. Dzienna sesja może trwać do 12 godzin, bez widocznej ziemi.

Według Shailene Woodley, na otwartym morzu zdarzały się czasy, kiedy oprócz reżysera i operatora zdjęć wszyscy wyrzucali za burtę z powodu poważnej choroby morskiej.

Adaptacja z książki Tami Ashcraft „Czerwone niebo w żałobie: prawdziwa historia miłości, utraty i przetrwania na morzu”.

Miles Teller był kiedyś przywiązany do gwiazdy, oznaczając spotkanie z Shailene Woodley po czterech filmach razem. Teller odpadł, a Sam Claflin zastąpił go.

Zarówno Shailene Woodley, jak i Sam Claflin są częścią trzech filmów należących do dwóch z serii Lionsgate. Woodley był w serii Summit’s Divergent i Claflin w serii The Hunger Games.

Elizabeth Hawthorne była także w telewizyjnym filmie z 1993 roku o tej samej nazwie, „Adrift”, z Kate Jackson.

Chłopak Shailene Woodley Ben Volavola jest międzynarodowym graczem rugby z Fidżi, gdzie nakręcono film na miejscu.

 

Genre: Przygodowy, Romans, Thriller

Director: Baltasar Kormákur, Monique Knight

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!