Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image 65 2023 Lektor PL

65 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 33m

Prawie niemożliwe jest usiąść i obejrzeć zwariowany thriller science fiction 65 bez drętwienia przez znajome uczucie tonięcia, jakbyś miał zjeść posiłek, o którym wiesz, że nie będzie zgodny z twoim systemem.

Pomimo intrygującej obecności Adama Drivera , którego role po Gwiezdnych Wojnach zwykle stawiały sztukę nad komercją, oraz magnetyczną przesłankę, w której pilot rozbija się na prehistorycznej Ziemi, przybywa obciążony bagażem wystarczająco ciężkim, by spłaszczyć wszelkie nadzieje, że ekscytująco zwariowany zwiastun mógł zainspirować.

Nakręcony dwa lata temu film nie tylko przegapił już pięć wcześniejszych dat premiery, ale wylądował w ostatniej chwili bez większej widocznej kampanii (oficjalnie zaplanowano ją dopiero w zeszłym miesiącu) i prawie całkowicie bez pokazów dla krytyków (byłem na jedynym w Nowym Jorku, odbywające się na kilka godzin przed premierą).

Nieuchronnie obniża to nawet najbardziej optymistyczne oczekiwania optymistów poniżej poziomu gruntu, przeklętej historii czegoś pozornie tak okropnego, że studio Sony wolałoby to pogrzebać, niż pozwolić, by ktokolwiek to oglądał. Ale jak to często bywa w przypadku takiego wstępu, jest bardziej ponury niż okropny, bałagan, ale nie bardzo żenujący.

Genre: Akcja, Sci-Fi, Thriller

Director: Aldric La'Auli Porter, Ava Amundsen, Bryan Woods, Karen Byrne, Nicola Jackson, Scott Beck, Suzanne C. Swindle, Zack Earl Edwards

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy