Background
Image Agent XXL 2000 Lektor PL

Agent XXL 2000 Lektor PL Cały film Online

20001h 36m

Agent FBI, Malcolm Turner, jest znany z tego, że jest świetnym mistrzem przebrania.

Ostatnie zlecenie Malcolma wysyła go do małego miasteczka w Georgii, gdzie został przydzielony do uwięzienia brutalnego rabusia (i niedawnego uciekiniera więziennego), którego podejrzewają, że przyjdzie odwiedzić swoją byłą dziewczynę, Sherry i jej syna.

Malcolm tworzy zapowiedź z domu ogromnej południowej matki, znanej jako Big Momma, która niedługo zostanie odwiedzona przez Sherry. To prosty plan, ale jest jeden poważny problem.

Bez wiedzy Sherry, Big Momma niespodziewanie wyjechała z miasta. Malcolm postanawia więc podszywać się pod zgrabną południową babcię.

Za pomocą kilku sztuczek przeobraża się całkowicie w Wielką Mamę, przyjmując nawet codzienną rutynę septogenerzy.

Scenarzysta Darryl Quarles wpadł na pomysł nazwy „Big Momma”, ponieważ to właśnie dzieci z sąsiedztwa zwykły nazywać swoją prawdziwą matką.

Filmowanie i postprodukcja trwały zaledwie 5 miesięcy.

Martin Lawrence dostał trzy dni w śpiączkę od biegania w swetrach ze stuprocentową pogodą Sierpień 1999 w przygotowaniu do tego filmu.

Nia Long rozmawiała, by dołączyć do obsady Aniołki Charliego (2000). Namówiono ją, aby przyłączyła się do tego filmu, gdy wysłano jej dużą paczkę róż z załączonym napisem „Przyjdź do nas, gdzie będziesz jedynym aniołem”.

Ostateczne sceny wymagały wykonania przez Nię Longa wynalazczego strzelania, ponieważ aktorka była w ciąży i musiała zostać zastrzelona tylko od szyi w górę.

W przypadku każdej aktywnej fizycznie sceny, gruby skafander Martina Lawrence’a miał wbudowane rurki chłodzące, aby pomóc aktorowi. Lawrence wpadł w śpiączkę, przygotowując się do filmu, biegając w ekstremalnym cieple w grubym kostiumie.

Genre: Komedia, Kryminał

Director: Raja Gosnell

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!