Background
Image Aladyn 2019 PL

Aladyn 2019 PL Cały film Online

20192h 08m

Fabuła filmu skupia się na losach tytułowego Aladyna, czyli młodego chłopaka, który zakochuje się w księżniczce Dżasminie. Pewnego dnia znajduje magiczną lampę, z której wydostaje się tajemniczy Dżin. Ten spełnia jego trzy życzenia, jednak mimo to na drodze do jego marzenia, czyli poślubienia księżniczki, pojawia się wiele innych przeszkód.

Wow, Aladdin (2019), ma o wiele więcej historii do opowiedzenia, jak oryginał, ale różni się pod każdym względem. To cały nowy świat dla wszystkich fanów Aladyna. Aladdin (2019) to jeden z najlepszych filmów Disneya wszech czasów, w tym oryginalne utwory, które oddają hołd jednemu z najlepszych aktorów głosowych świata: Robinowi Williamsowi. Dziękujemy za przyniesienie najlepszej postaci Disneya, Genie. Nigdy nie miałeś takiego przyjaciela jak ja 🙂

Sir Patrick Stewart prowadził kampanię na rzecz roli Jafara. Wcześniej odrzucił rolę w Aladyn (1992) i od tego czasu żałuje tego.

Ten film został zagrany w dwóch poprzednich filmach Disneya: Księga dżungli (2016), lampa dżina została zauważona w świątyni króla Louie. Piękna i Bestia (2017) pojawił się model zamku Agrabah podczas „Be Our Guest”.

Krążyły pogłoski, że Gilbert Gottfried odrodzi swoją rolę Iago z oryginalnej serii. Później jednak potwierdzono, że Alan Tudyk podejmie tę rolę.

Guy Ritchie był przede wszystkim zainteresowany realizacją filmu, ponieważ była to historia Disneya, której był najbliżej. Moje historie są naprawdę o ulicznych krzątaninach. To właśnie wiem, jak to zrobić. Postanowił także zrobić film dla dzieci dla swoich pięciorga dzieci.

Genre: Fantasy, Muzyczny, Przygodowy, Romans

Director: Guy Ritchie, Max Keene

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!