Background
Image Ambulans 2022 Lektor PL

Ambulans 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 16m

W niekończącym się rozrastaniu się filmu, którego akcja rozgrywa się w bezkresnym, bezkresnym Los Angeles, karetka Michaela Baya trwa grubo ponad dwie godziny, a większość czasu pracy zajmuje „bardzo kosztowny pościg samochodowy”, jak wskazuje jedna z postaci drugoplanowych. Policjanci wykonują salta w zwolnionym tempie z autostrady.

Opowieść o dwóch zrażonych braciach, Dannym (przebijający żyły Jake Gyllenhaal , dający prawdopodobnie najlepszy występ Michaela Baya w historii filmów Michaela Baya) i Willu (Yahya Abdul-Mateen II) oraz nieudanym napadzie, Ambulanceopiera się na duńskim obrazie z 2005 roku o tej samej nazwie.

Oryginał miał chude 76 minut, ale w rękach Baya, wieloletniego zwolennika maksymy „więcej znaczy więcej”, historia jest napompowana, sterydowa i nieporęczna.

Szkoda, bo sednem filmu, częściowo zamaskowanym przez postawę i zawadiacką postawę Baya, jest krzepiący, zręcznie zrealizowany film klasy B – Danny i Will porywają karetkę: w środku jest ciężko ranny gliniarz i niesforny sanitariusz (Eiza González ); na zewnątrz są pistolety, materiały wybuchowe i wielu bardzo wściekłych funkcjonariuszy organów ścigania.

Genre: Akcja, Kryminał, Thriller

Director: Michael Bay

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy