Background
Image Amsterdam 2022 Lektor PL

Amsterdam 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 14m

To wszystko zaczyna się od morderstwa. A może dwa morderstwa. Jedno jest jednoznaczne: młoda kobieta zostaje wepchnięta na tor nadjeżdżających samochodów na ruchliwej ulicy w latach 30. XX wieku w Nowym Jorku, właśnie wtedy, gdy odkrywa kluczowy element tej celowo mylącej, wielowymiarowej układanki z filmu.

Drugim morderstwem jest podejrzenie o otrucie ojca kobiety, bohatera wojskowego i byłego dowódcy Burta, lekarza (Christian Bale, przesadnie działający) i Harolda (John David Washington, praktycznie bezwładny), prawnika. Burt i Harold znaleźli się na celowniku prawa, oskarżeni o śmierć kobiety.

Ale kiedy zaczynasz zmagać się z elastycznym podejściem Davida O Russella do rzeczywistego spisku w Stanach Zjednoczonych w latach 30. , historia się cofa.

Znajdujemy się w 1918 roku, w następstwie I wojny światowej; ranni bracia pod bronią Burt i Harold nawiązują więź z Valerie (Margot Robbie), pielęgniarką w belgijskim szpitalu polowym, która zbiera ich krwawe odłamki, aby włączyć je do swoich konceptualnych dzieł sztuki w różnych mediach.

Magnetyczna, dobrze powiązana i artystyczna, jest powodem, dla którego wszyscy na jakiś czas mieszkają w powojennym Amsterdamie, najbliżsi przyjaciele, a w przypadku Valerie i Harold, kochankowie. Jeśli nadal śledzisz historię, gratulacje: radzisz sobie lepiej niż większość widzów.

Genre: Dramat, Komedia, Kryminał

Director: Christina Fong, David O. Russell, Doug Torres, Kristina Massie

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy