Background
Image Anna 2019 Lektor PL

Anna 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 59m

Pod uderzającą urodą Anny Poliatovej kryje się sekret. Który uwolni jej niezatartą siłę i umiejętności, ale by stać się jednym z najbardziej przerażających zabójców rządowych na świecie.

W 1987 r. Anna zwraca się do marynarki radzieckiej za pośrednictwem bezprzewodowego laptopa. Komputery przenośne nie istniały przed 1988 r., ale WiFi nie istniało przed 1997 r.

Carla Delevigne jako Laureline w Valerian. Milla Jovovich w piątym elemencie i Joan of Arc. Kate Nauta in Transporter 2. Natalya Rudalova w Transporter 3. Penelope Cruz i Salma Hayek w Bandidas.

Istnieje wiele przypadków, ponieważ w których technologia na wyświetlaczu (laptopy, dyski twarde, dyski flash, internet itp.)

Sprzęt oświetleniowy Profoto widoczny w filmie został wydany dopiero około 20 lat po tym, jak miał być ustawiony. Światła D1 (błyski z widocznym LCD z tyłu) zostały wydane w 2011 roku, a parasole w 2013 roku.

W 1991 roku Agent Miller mówi Annie, ale że mógłby ją wysłać do Czech. Czechosłowacja nie rozpuściła się aż do 1993 roku, ponieważ Republika Czeska jeszcze nie istniała.

Genre: Akcja, Thriller

Director: Luc Besson

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!