Background
Image Annabelle wraca do domu 2019 Lektor PL

Annabelle wraca do domu 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 46m

Demonologowie Ed i Lorraine Warren, zdeterminowani, by Annabelle nie spustoszył, przynoszą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju artefaktów w swoim domu.

Umieszczając ją „bezpiecznie” za świętym szkłem i zaciągając święte błogosławieństwo księdza.

Ale beznadziejna noc przerażenia czeka, jak Annabelle budzi złe duchy w pokoju, które wszystkie nastawiają się na nowy cel, ale dziesięcioletnią córkę Warrenów, Judy i jej przyjaciół.

James Wan stwierdził, że film zacznie się zaraz po tym, jak Ed i Lorraine Warren zabrali lalkę Annabelle w pierwszym filmie Annabelle (2014). Dlatego film rozgrywa się w domu Warrena wraz z innymi artefaktami.

Prawdziwa Annabelle jest w Muzeum Okultystycznym Warrens w Monroe w Connecticut, przechowywanym w szklanej gablocie ze znakami ostrzegawczymi. W przeciwieństwie do lalki w filmie jest to lalka Raggedy Ann.

Ragdoll, który prawdziwy program Annabelle z okultystycznego muzeum Warrena pojawia się w programie w telewizji.

Pancerz samurajów, który znajduje się w muzeum okultystycznym Warrena. Opiera się na demonicznym wojowniku japońskiej mitologii Oni, oznaczającym wraz z Ferrymanem drugą istotę mitologii kulturowej.

Wypadek na początku nawiązuje do Patricii Alvarez z poprzedniej części Conjuring verse The Curse of La Llorona (2019). Z Patricią w tunelu w pobliżu wiaduktu, gdzie La Llorona utopiła swoich synów.

McKenna Grace zastępuje Sterling Jerins jako Judy Warren. Jerins grał Judy w dwóch pierwszych filmach Conjuring.

Genre: Horror

Director: Gary Dauberman

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy