Background
Image Ant-Man i Osa Kwantomania 2023

Ant-Man i Osa Kwantomania 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20232h 5m

Zajęty, hałaśliwy i całkowicie pozbawiony inspiracji film „Ant-Man and the Wasp: Quantumania” to najnowsza, choć bez wątpienia nie ostatnia, część serii Marvela, która w 2015 roku miała niepewny lot.

Po prostu zatytułowany „Ant-Man”, ten pierwszy film był dwie godziny nonsensów i brandingu, i wystarczająco rozczarowujące, by sugerować, że postać byłaby bardziej materiałem na farmę niż A-lister.

Jednak biorąc pod uwagę własne supermoce Marvela, film okazał się hitem, zapewniając, że facet od buggy będzie przez jakiś czas biegał. Trzy lata później pojawiła się przyjemnie prężna kontynuacja „ Ant-Man and the Wasp ”, która odniosła jeszcze większy sukces.

Po raz kolejny, po pobieżnym nakryciu stołu, Ant-Man znany jako Scott Lang (Paul Rudd) i jego błyskotliwa romantyczna partnerka, Hope Van Dyne, znana jako Osa (Evangeline Lilly), zakładają kombinezony, lecąc wysoko i nisko, aby ocalić swoją rodzinę i świat wśród żartów, zwykłych przeszkód i domowych dramatów. (Kathryn Newton gra dzieciaka Mrówka.)

Wyreżyserowana przez Peytona Reeda na podstawie ledwie istniejącego scenariusza Jeffa Lovenessa (pierwsze filmy miały wielu scenarzystów), „Quantumania” na początku niewinnie podskakuje, napędzana urokiem i profesjonalizmem jej wykonawców oraz twoimi oczekiwaniami narracyjnymi.

Coś się wydarzy. Po kilku żartobliwych gadaniach i ponownym wprowadzeniu (witaj ponownie, Michael Douglas) tak, i po raz kolejny Ant-Man i in. zostają wciągnięci do tak zwanego Królestwa Kwantowego, alternatywnego wszechświata pełnego wirów kolorów i zbliżających się zagrożeń. To tam matka Hope, Janet (Michelle Pfeiffer), jak mozolnie przypominamy, spędziła wiele enigmatycznych lat i gdzie, po pewnym opóźnieniu w narracji, tajemnice tej przygody zostają ujawnione.

Genre: Komedia, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Dan DeLeeuw, Jo Beckett, Peyton Reed

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy