Background
Image Arktyka 2018 Lektor PL

Arktyka 2018 Lektor PL Cały film Online

20181h 37m

Człowiek porzucony w Arktyce po katastrofie lotniczej musi zdecydować. Czy pozostać we względnym bezpieczeństwie swojego prowizorycznego obozu. Czy też rozpocząć śmiercionośną wędrówkę przez nieznane, w nadziei, że wyzdrowieje.

Ten film o przetrwaniu składał się z wielu elementów innych filmów o przetrwaniu, takich jak Cast Away i 127 godzin, ale czuł się nowy. Nie potrafiłem wskazać, dlaczego film nie był nudny lub przesadzony, mimo że wcześniej widziałem jakiś punkt fabuły. Wszystko zależy od postaci Mads Mikkleson. W każdym innym filmie oglądamy i rzucamy się na surwiwalistów, którzy robią wszystko źle, ale pchają mimo to. W Arctic, Mads robi wszystko dobrze. Wyraźnie ma trening przetrwania i dobrze wykorzystuje swoją wiedzę. Powinien być w stanie uzyskać pomoc bez problemu, ale mimo wszystkich swoich wysiłków. To świat ciągle go porywa, a nie jego ignorancja, jak widzimy w wielu innych filmach o przetrwaniu. Szukamy go i żałujemy, gdy nie idzie po jego myśli, bo wiemy, że ”

To również niesamowite, jak Mads mówi ciągle te same kilka zdań i oznacza to coś innego za każdym razem, gdy to mówi. Za tymi kilkoma słowami kryje się tyle emocji i znaczeń.

Reżyser zaczął na Youtube w 2006 r. Tworząc filmy, jako kanał MysteryGuitarMan. To jego pierwszy film pełnometrażowy.

Otrzymała 10-minutową owację na stojąco na premierze festiwalu filmowego w Cannes w 2018 roku.

Arctic

Genre: Dramat, Thriller

Director: Joe Penna

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!