Background
Image Armia złodziei 2021 Lektor PL

Armia złodziei 2021 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20212h 7m

To ustawienie i powtórzenie sprawią, że ta zmiana będzie bardziej przypisem niż faktycznym rozwinięciem. Podczas gdy Schweighöfer jest bardziej czarujący, niż się spodziewałem, jego rodzaj romantycznego przestępcy z szeroko otwartymi oczami działa lepiej w małych dawkach, a ten film to duża dawka Sebastiana, do tego stopnia, że ​​reszta ekipy jest ignorowana.

Dlaczego nie wyśrodkować Sebastiana, ale otoczyć go innymi złodziejami scen? Emmanuel jest nudny, nigdy nie rozwija odpowiedniej chemii ze Schweighöferem i naprawdę radzi sobie lepiej niż ktokolwiek inny (chociaż Fee jest zabawny, ale niewykorzystany).

Filmy o napadach wymagają pełnych ekip, takich jak filmy „Ocean” czy nawet „ Teraz mnie widzisz””. Ten zawodzi w tym dziale. Miejmy nadzieję, że nadchodzące projekty z tej w pełni rozwiniętej serii wyciągną lekcję od tej bandy złodziei i ukradną kilka pomysłów z lepszych filmów.

Genre: Akcja, Komedia, Thriller

Director: Jakub Dvorak, Jan Cajzl, Marketa Magerova, Matthew Rugetti, Matthias Schweighöfer, Ralph Kaechele, Shakir Hafoudh, Silke Engelhardt

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy