Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Asteriks i Obeliks Tajemnica magicznego wywaru 2019 PL

Asteriks i Obeliks Tajemnica magicznego wywaru 2019 PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 25m

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły.

Po pierwsze, tytuł „Tajemnica magicznej mikstury” dał pierwszą ważną wskazówkę: nie była to adaptacja, a to nie przeszkadzało. By „Dwanaście zadań” było arcydziełem, bałem się, że Astier będzie zbyt pochłonięty poprzednim sukcesem. Oczywiście, nie można spodziewać się 100% realizmu w przypadku serii.

Ale samotny ocalały z pokolenia aktorów głosowych, którzy ukształtowali dzieciństwo milionów dzieci na emeryturze przed wydaniem. Co skłoniło Astiera do obsadzenia Christiana Claviera. To nie był najbardziej nierozsądny wybór, ponieważ Clavier jest wciąż najlepszą wersją Asterixa na żywo. Nie miałem żadnego problemu z jego dźwięcznością, zwłaszcza że Astérix nie odgrywał głównej roli. Prawdziwym celem jest Getafix, który musi znaleźć spadkobiercę, by przekazać sekret jego najsłynniejszego przepisu. Magicznej mikstury, która daje nadludzką moc do jego pijący, z wyjątkiem Obelix, który ”

Astérix Le Secret de la potion magique

Genre: Animacja

Director: Alexandre Astier, Louis Clichy

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy