Background
Image Bestia 2022 Lektor PL

Bestia 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 33m

Jego cena jest droższa niż jesień (36 milionów dolarów, tylko 3 miliony dolarów), a śledzenie sugeruje, że może mieć problemy z opłacalnością, ale jeśli widzowie wrócą do multipleksu, aby go zobaczyć, prawdopodobnie będą tak dobrze bawić jak ja, nie – fanaberie w filmie B pojawiły się tuż po tym, jak wiele odpowiedników z filmu A tak się pomyliło.

Podobnie jak zręczna letnia niespodzianka Crawl z 2019 roku , jest to kolejna celna funkcja stworzenia z oceną R, lekka fabuła i ciężka dreszcz emocji, a tym razem jest to lew wykonujący podchody, a Idris Elba starający się nie umrzeć. Pomimo płodnej natury Elby, nadal rzadko zdarza się, aby przewodził (zazwyczaj jest w zespole lub dzieli się najlepszymi rozliczeniami), a Beast przyznaje mu wystarczająco dużo czasu na ekranie, aby pokazać nam, dlaczego zasługuje na więcej.

Jak w niedocenionej przygodzie z 2017 roku The Mountain Between Us, jest niezwykle wiarygodny w trybie przetrwania o wysokiej kompetencjach i wysokiej stawce, a tutaj zmuszony jest znaleźć wyjście z koszmarnej pułapki, gdy wakacje w RPA potwornie się nie udają.

Genre: Horror, Thriller

Director: Baltasar Kormákur

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy