Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Bez litości 2 2018 Lektor PL

Bez litości 2 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 1m

Robert McCall zapewnia niezłomną sprawiedliwość wyzyskiwanym i uciskanym, ale jak daleko się posunie, kiedy ktoś ten pokocha?

Gdy pokazał McCallowi, jako kierowcy Lyfta, naleganie na ocenę pięciogwiazdkowego kierowcy od pasażera, po pomszczeniu przez pasażera nadużycia młodej kobiety, pokazało mu otrzymanie oceny od tego pasażera. W rzeczywistości kierowcy Lyft nie widzą indywidualnej oceny konkretnych pasażerów, a raczej średnią kroczącą poprzednich stu pasażerów.

Film jest dobry. Jestem fanem Denzela i fanem Fuqua, więc w naturalny sposób mi się to podobało. Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na jedną część – kiedy Denzel poważnie porozmawia z młodym dżentelmenem, gdy wysiądą z windy mniej więcej w połowie. W mojej skromnej opinii aktorstwo nie ma nic lepszego. To śmietanka spoczywa na szczycie jego niezmiennie doskonałej pracy. Niezwykły przykład siły filmu.

– Podczas gdy Sony i inne publikacje podały, że film został wyprodukowany z budżetu na produkcję netto w wysokości 62 milionów dolarów, Deadline Hollywood stwierdziło, że ich źródła twierdzą, że koszt był „wysoki (70 milionów)” po kredytach podatkowych Massachusetts.

Genre: Akcja, Kryminał, Thriller

Director: Antoine Fuqua, Donald Sparks

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy