Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Black Clover Sword of the Wizard King

Black Clover Sword of the Wizard King Cały film Online na Filman, Cda

20231h 53m

Gdy turniej bitewny ma się rozpocząć, Conrad Leto, czarnoksiężnik z przeszłości, który ostatecznie zwrócił się przeciwko Królestwu Koniczyny, pojawia się ponownie, dzierżąc Cesarski Miecz i starając się zniszczyć status quo, wprowadzając nową erę, w której równość zwycięża, ożywiając tych, których uważa za zasługujących na miejsce w jego wyimaginowanym społeczeństwie.

Nie jest jednak sam, ponieważ udało mu się przywrócić trzech królów-magów z przeszłości, Edwarda Avalaché, Princia Funnybunny i Jester Garandaros, którzy podzielają tę samą wizję co on, aby osiągnąć swój cel.

Ponieważ ich celem jest całkowite unicestwienie wszystkich, wszyscy czarodzieje Królestwa spotykają się, aby stawić czoła temu bezprecedensowemu zagrożeniu.

Ayataka Tanemura reżyseruje film, który wydaje się zawierać wszystkie ulubione elementy shonen w książce i stanowi hołd dla całej serii, ponieważ prawie każda główna postać, która pojawiła się do tej pory w anime, dostaje trochę czasu na ekranie.

Co więcej, chociaż film zaczyna się od turnieju, podejście odbiega od standardów konceptu, by wrócić tam pod sam koniec, kiedy to walki jeden na jednego przejmują kontrolę nad narracją.

Zasadniczo film funkcjonuje jako wielka bitwa, w której źródło rozrywki czerpie, we wspomnianym aspekcie, obecność mnóstwa postaci, które w najwyższym stopniu korzystają z akcji.

Genre: Akcja, Animacja, Fantasy, Przygodowy

Director: Ayataka Tanemura, Isuta, Masashi Omura, Rei Ishikura, Takahiro Enokida, Tatsuya Yoshihara, Yasuyuki Shinozaki, Yoshihiro Sugai

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy