Background
Image Ból i blask 2019 Lektor PL

Ból i blask 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 53m

Po obejrzeniu tego filmu Ból i blask Cały film usłyszałem rozmowę pary obok mnie, a na ekranie pojawiły się napisy końcowe.

„Tak pięknie! I tyle czerwieni! ”. Dokładnie o tym myślałem. Kolor czerwony to kolor tego filmu. Sceny, w których nie ma nic czerwonego, są rzadkie.

Bogactwo koloru czerwonego świadczy o tym, jak skrupulatnie Pedro Almodovar dbał o każdy najmniejszy szczegół tego filmu Ból i Blask Online.

Rezultatem jest uczta dla oczu. Ale Ból i blask jest są tylko bardzo stylowe, ale także bardzo emocjonalny – jak to często bywa w twórczości Almodovara. Historia opowiada o reżyserze filmowym spoglądającym wstecz na swoje dzieło i życie, w którym ból i chwała odgrywają rolę.

Jego życie jest nieszczęśliwe, jego ciało odczuwa ból, a jego kariera wydaje się podupadać. Ale kiedy muzeum filmowe prosi go o omówienie filmu Ból i blask, który nakręcił 30 lat temu, uczy się patrzeć na rzeczy z innej perspektywy.

Ból i blask

Cały film

Rozwiązuje gorzki konflikt, spotyka dawno zaginionego byłego kochanka i zastanawia się nad śmiercią swojej matki. Motywy są powiązane sprytnym skryptem z długimi retrospektywami. Interesujące jest wiedzieć, ale w jakim stopniu ta historia została zainspirowana własnym życiem i karierą Aldomovara.

Kiedy uznany twórca filmowy kręci film Ból i Blask Ekino o uznanym twórcy filmowym, jest to nieuniknione pytanie. Wyimaginowane arcydzieło sprzed 30 lat, z plakatem przedstawiającym język zmysłowo oblizujący usta.

Równie dobrze mógłby być jednym z żywiołowych filmów Almodovara z jego wczesnego okresu.

Niektóre typowe tematy Almodovara są obecne w tym filmie Ból i Blask Cda, takie jak relacja matka-syn i wiara katolicka. Dwie role, Antonio Banderas i Penelope Cruz, ale są obecne w obsadach kilku jego filmów.

Jak mówi Salvador (znakomicie grany przez Antonio Banderasa) w filmie „Wielki aktor nie jest tym, który płacze.

Ale tym, który umie powstrzymać łzy” i myślę, że to doskonale opisuje Ból i blask Cały film, odczuwasz ból w każdym scena, ale nigdy nie ma szansy.

Aby emocje się przezwyciężyły, jest to piękny i surowy obraz życia w sposób, jakiego nigdy nie widzieliśmy Almodóvar.

Ból i Blask Online ma niesamowitą prostotę i spontaniczność, ponieważ daleką od tego, co zwykliśmy oglądać od twórcy filmu.

Każdy aspekt tego filmu był bardzo osobisty i intymny, prawie jak czytanie czyjegoś pamiętnika podczas pisania.

Genre: Dramat

Director: Pedro Almodóvar

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!