Background
Image Breaking 2022 Lektor PL

Breaking 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 43m

John Boyega gra Easleya, a intonacje jego głosu i ruchy gałek ocznych często przypominają grę Denzela Washingtona. (Waszyngton zagrał porywacza zakładników w znacznie bardziej przebojowym dramacie „John Q” ). Niemniej jednak tworzy tutaj wiarygodną postać, zarówno irytującą (choć ktoś sympatyzuje z położeniem Easleya, jego działania są niewybaczalne), jak i rozdzierającą serce. Nicole Beharie i Selenis Leyva są wybitnymi zakładnikami Easleya.

Był to ostatni film ukończony przez Michaela K. Williamsa (tu zapowiadanego jako Michael Kenneth Williams), który zmarł zeszłej jesieni. W roli współczującego policyjnego negocjatora jest poza doskonałością, a film jest, pomijając inne zalety, niepokojącym przypomnieniem, jak bardzo będzie mu brakować.

Od samego początku napięty thriller o zakładnikach Breakingchce, żebyś stanął po stronie uprzejmego Afroamerykanina w szarej bluzie z kapturem, który przekazuje nabazgraną notatkę informującą kasjera, że ​​ma przy sobie bombę. I nie bez powodu. W początkowej scenie poprzedzającej tę deklarację dwóch ochroniarzy wyciąga zawodzącego Briana Brown-Easleya (świetny Boyega) z budynku biurowego i z grubsza stawia go twarzą w dół na chodniku przed wejściem.

Po uwolnieniu z kajdanek, Brian z zakłopotaniem ociera łzy z posiniaczonej twarzy, gdy pobliska kobieta podaje mu okulary w geście dobroci. Więc co się stało z tym załamanym człowiekiem do momentu tego publicznego upokorzenia? To świetny sposób na rozpoczęcie filmu, który opiera się na demonstrowaniu empatii dla kogoś bezradnie połkniętego w całości przez zdepersonalizowany system, który ostatecznie bardziej szkodzi niż pomaga.

Genre: Dramat, Kryminał, Thriller

Director: Abi Damaris Corbin

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy