Background
Image Brightburn Syn ciemności 2019 Lektor PL

Brightburn Syn ciemności 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 31m

Co by się stało, gdyby dziecko z innego wymiaru przybyło na Ziemię. Ale zamiast stać się bohaterem pośród ludzi, było złowieszczym synem ciemności…

Sceny gimnazjalne kręcono w nieistniejącej już szkole Patrick Henry High School w Stockbridge w stanie Georgia. Jest to ta sama lokalizacja, która jest używana zarówno w Hawkins Middle, jak i Hawkins High Schools w sezonach 1 i 2 Stranger Things (2016).

Michael Rooker gra teoretyka konspiracji YouTube w krótkiej sekwencji podczas końcowych napisów. Porównuje materiał z Brightburn do innych tajemniczych postaci, które jego zdaniem rząd próbuje ukryć. Postacie przypominają pokręconą wersję DC Comics Justice League. Postać Rookera wspomina stworzenie morskie, które zmienia łódź, aluzję do Aquamana. Wiedźmę dławiącą ludzi linami, które mają reprezentować Cudowną Kobietę. Na grafice za postacią Rookersa widnieje również istota obca, odniesienie do Marsjańskiego Łowcy i obraz Szkarłatnego Bolta, który był postacią Rainna Wilsona. Z wcześniejszego filmu Jamesa Gunna „Super”, który miał pewne podobieństwa do Batmana.

Brandon Breyer : Mamo, kim jestem?

Tori Breyer : Jesteś * prezentem *. Wiem, że ostatnio było ci ciężko, że czujesz się inaczej niż inne dzieci. Jesteś inny. Po ślubie z tatą tak długo modliliśmy się o dziecko. Pewnej nocy ktoś nasłuchał.

Genre: Dramat, Horror, Sci-Fi, Thriller

Director: David Yarovesky

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!