Background
Image Buzz Astral 2022 PL

Buzz Astral 2022 PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 33m

W mediach społecznościowych oficjalnie pojawiły się pierwsze reakcje na Rok Astrala firmy Pixar . Film, który jest częścią uniwersum Toy Story , skupi się na fikcyjnym astronautce Buzz Astral, na którym oparta jest zabawka grana przez Tima Allena w oryginalnych filmach. Podąży za Buzzem (Chris Evans) podczas treningu, aby udać się w kosmos, gdzie musi zmierzyć się ze złym cesarzem Zurgiem (James Brolin).

Film, który wejdzie do kin 17 czerwca 2022 r., zawiera również głosy Keke Palmera, Dale Soulesa, Petera Sohna, Uzo Aduby, Mary McDonald-Lewis, Efrena Ramireza, Isiaha Whitlocka Jr. i Taiki Waititi, która opracowała spory związek z filiami Disneya między reżyserowaniem i pojawianiem się w The Mandalorian na Disney+ i sterem Thor: Ragnarokoraz nadchodzące Thor: Love and Thunder dla Marvel Cinematic Universe.

Na nieszczęście dla zaangażowanych filmowców, Lightyear był ważnym elementem medialnej burzy, która nękała Disneya w ostatnich miesiącach. Postać Aduby, Alisha Hawthorne, ma scenę, w której dzieli się pocałunkiem z inną kobietą, scena, która została pierwotnie wycięta przez Disneya.

Podczas medialnej wrzawy wokół zajmowania się przez dyrektora generalnego Boba Chapka niepopularnym projektem ustawy „Don’t Say Gay” na Florydzie, firma przywróciła pocałunek po tym, jak znalazła się pod ostrzałem, gdy ich cenzura została ujawniona. Chociaż ta wiadomość nie wpływa na jakość samego filmu , nie zmienia to faktu, że jednym z pierwszych wrażeń, jakie wywarł na Astrachu z publicznością, była ta negatywna uwaga.

Genre: Akcja, Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Andrea Goh, Angus MacLane, Laura Holshouser, Mike Leonard

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy