Background
Image Careful What You Wish For 2015 Lektor PL

Careful What You Wish For 2015 Lektor PL

20151h 31m

Facet dostaje więcej, niż się spodziewał po romansie z żoną bankiera inwestycyjnego. Wkrótce podejrzana śmierć i znaczna polisa na życie wplątują go w skandal.

W scenie seksualnej po tym, jak Doug i Lena włamują się do domu, Lena jest komandosa. Widać, że nie nosi biustonosza, a Doug ściąga jej białą bieliznę.

Naprawdę. Szczególnie ta akcja w drugiej połowie filmu i… całkiem fajne zakończenie.

Trzeba przyznać, iż wiele kwestii było do przewidzenia, ale mimo wszystko zmontowali to w taki sposób, że podczas oglądania się nie wynudziłam.

Bohaterem filmu jest Doug Martin (Nick Jonas), nieśmiały uczeń szkoły średniej, który wdaje się w namiętny romans z Leną (Isabel Lucas) – młodą żoną bogatego biznesmena wynajmującego dom w sąsiedztwie.

Kiedy w okolicy dochodzi do poważnego przestępstwa, Doug odkrywa pewien przerażający sekret i nagle uświadamia …

Młodzieniec wdaje się w gorący romans z młodą mężatką z sąsiedztwa. Jednak jej mąż, bogaty inwestor bankowy, nie należy do osób, które chętnie się dzielą.

Doug Martin ( Nick Jonas ) to młoda osoba dorosła spędzająca lato z rodzicami w ich domu nad jeziorem. 

Kiedy bogaty bankier inwestycyjny Elliot Harper ( Dermot Mulroney ) przenosi się do sąsiednich drzwi, Doug natychmiast zwraca się do młodej żony Elliota.

Leny Harper ( Isabel Lucas ). Elliot wynajmuje Douga do pracy na swojej żaglówce.

A to daje Dougowi wymówkę, by wchodzić w interakcję z Leną, która często jest sama, ponieważ Elliot podróżuje w interesach. 

W końcu Lena i Doug zaczynają romans, zaczynając od Douga, który traci dziewictwo na rzecz Leny. 

Lena dostaje telefony komórkowe z pre-paid, aby się komunikować i stale ostrzega Douga o zaborczej i zazdrosnej naturze Elliota. Lena również pokazuje oznaki przemocy fizycznej, które, jak twierdzi, pochodzą od Elliota

Genre: Dramat, Thriller

Director: Elizabeth Allen Rosenbaum

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy