Background
Image Careful What You Wish For 2015 Lektor PL

Careful What You Wish For 2015 Lektor PL Cały film Online

20151h 31m

Facet dostaje więcej, niż się spodziewał po romansie z żoną bankiera inwestycyjnego. Wkrótce podejrzana śmierć i znaczna polisa na życie wplątują go w skandal.

W scenie seksualnej po tym, jak Doug i Lena włamują się do domu, Lena jest komandosa. Widać, że nie nosi biustonosza, a Doug ściąga jej białą bieliznę.

Naprawdę. Szczególnie ta akcja w drugiej połowie filmu i… całkiem fajne zakończenie.

Trzeba przyznać, iż wiele kwestii było do przewidzenia, ale mimo wszystko zmontowali to w taki sposób, że podczas oglądania się nie wynudziłam.

Bohaterem filmu jest Doug Martin (Nick Jonas), nieśmiały uczeń szkoły średniej, który wdaje się w namiętny romans z Leną (Isabel Lucas) – młodą żoną bogatego biznesmena wynajmującego dom w sąsiedztwie.

Kiedy w okolicy dochodzi do poważnego przestępstwa, Doug odkrywa pewien przerażający sekret i nagle uświadamia …

Młodzieniec wdaje się w gorący romans z młodą mężatką z sąsiedztwa. Jednak jej mąż, bogaty inwestor bankowy, nie należy do osób, które chętnie się dzielą.

Doug Martin ( Nick Jonas ) to młoda osoba dorosła spędzająca lato z rodzicami w ich domu nad jeziorem. 

Kiedy bogaty bankier inwestycyjny Elliot Harper ( Dermot Mulroney ) przenosi się do sąsiednich drzwi, Doug natychmiast zwraca się do młodej żony Elliota.

Leny Harper ( Isabel Lucas ). Elliot wynajmuje Douga do pracy na swojej żaglówce.

A to daje Dougowi wymówkę, by wchodzić w interakcję z Leną, która często jest sama, ponieważ Elliot podróżuje w interesach. 

W końcu Lena i Doug zaczynają romans, zaczynając od Douga, który traci dziewictwo na rzecz Leny. 

Lena dostaje telefony komórkowe z pre-paid, aby się komunikować i stale ostrzega Douga o zaborczej i zazdrosnej naturze Elliota. Lena również pokazuje oznaki przemocy fizycznej, które, jak twierdzi, pochodzą od Elliota

Genre: Dramat, Thriller

Director: Elizabeth Allen Rosenbaum

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!