Background
Image Christmas Bloody Christmas 2022 Lektor PL

Christmas Bloody Christmas 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 27m

Podążając za bogatą tradycją morderczych filmów o Mikołaju – pomyśl o Zabiciu Świętego Mikołaja , Śmiertelnych grach i niedawnej Violent Night – Christmas Bloody Christmas scenarzysty/reżysera Joe Begosa podejmuje podgatunek Santa Slasher i idzie o jeden lepszy. To czyni zabójcę Świętego Mikołaja robotem . W szczególności robot klasy wojskowej, który został odwołany trochę za późno, pozostawiając małe zaśnieżone miasteczko narażone na ekstremalny chaos wigilijny.

Na końcu wspomnianego chaosu znajduje się Tori Tooms (Riley Dandy), kochająca rocka właścicielka sklepu z płytami, która wybiera się na wigilijne drinki ze swoim przyjacielem i pracownikiem Robbiem (Sam Delich). Noc zabiera ich do przyjaciół pracujących w lokalnym sklepie z zabawkami, gdzie rzekomy morderca-Mikołaj stoi złowieszczo uśpiony.

Jak się pewnie domyślacie, nie trwa to długo. Czerpiąc ze swoich wojskowych korzeni, robot Mikołaj wkrótce krąży po sklepie z zabawkami w poszukiwaniu odpowiedniej broni, po czym brutalnie rozprawi się z nieszczęśliwymi mieszkańcami sklepu i wyruszy na polowanie na kolejne ofiary.

Genre: Familijny, Horror

Director: Joe Begos

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy