Background
Image C’mon C’mon 2022 Lektor PL

C'mon C'mon 2022 Lektor PL Cały film Online

20211h 49m

Steven Spielberg powiedział kiedyś , że jeśli przesadzasz z dziecięcymi aktorami, ryzykujesz poważnym przypadkiem ślicznych. Ale może to być jeszcze większe w przypadku bardzo naturalnych aktorów dziecięcych i ich znakomitych dorosłych aktorów w pięknych czarno-białych filmach, zakochanych we własnej emocjonalnej piśmienności.

C’mon C’mon Mike’a Millsa to mętnie sfotografowany dramat o dziennikarzu radiowym i uroczym facecie w średnim wieku o imieniu Johnny, granym przez Joaquina Phoenixa – część wielkiej tradycji dziennikarzy w filmach, w której pracodawca wymaga od niego tylko jedno wielkie, pozornie otwarte zadanie.

Razem z kolegą podróżują po Stanach Zjednoczonych w ramach projektu dotyczącego historii mówionej, przeprowadzając wywiady z nastolatkami szkół średnich o tym, co myślą o swoim życiu, swoich rodzinach, społecznościach i przyszłości (ta kusząco enigmatyczna przyszłość jest tym, co daje sfilmować jego tytuł).

Johnny jest kawalerem, który właśnie rozstał się z długoletnią dziewczyną: jest bystry, zabawny, rozczochrany i brzuszek – i dobrze słucha dzieciaków, których szczerość i inteligencję podziwia.

Genre: Dramat

Director: Jason Chandler, Mike Mills, Rachel Iovine, Rachel Jensen, Randin Brown

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!