Background
Image Corgi psiak królowej 2019 Dubbing PL

Corgi psiak królowej 2019 Dubbing PL Cały film Online

20191h 32m

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska.

„The Queen’s Corgi” opowiada o przygodach Rexa, najbardziej ukochanego psa brytyjskiego monarchy, który traci trop swojej kochanki i potyka się o klan, w którym spotykają się wszelkiego rodzaju psy i walczą ze sobą. Podczas swojej epickiej podróży, aby powrócić do królowej, Rex zakochuje się i odkrywa swoje prawdziwe ja.

Lionsgate to ósmy teatralnie wydany film animowany XXI wieku po „Szczęśliwie po nocy” (2007), „Alfa i Omega” (2010), „Shaun The Sheep: The Movie” (2015), „Norm of the North” (2016), „Mój mały kucyk”: Film (2017), Deep (2017) i Early Man (2018).

Drugi film animowany Ray Winstone, Pierwszy z nich to Rango (2011).

Opinie:

Początek i koniec filmu ok. Ale słowo”odwal się „,scena jak jeden psiak z pięści uderza drugiego-z punktu widzenia rodzica-nie!

To nie potrafiłem się powstrzymać ze śmiechu 😀 Pierwszy raz przekonało mnie zdjęcie, aby pójść na film.

Jeśli się zastanawiacie czy iść, to warto. Dziś byłem z 8 letnim synem, podobało się, śmiesznie i z moralem. Animacja na wysokim poziomie. Pojawia się też szydera z Trumpa i jego zonki.

Genre: Animacja, Familijny, Komedia

Director: Ben Stassen

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!