Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Creed 3 III

Creed 3 III Cały film Online na Filman, Cda

20231h 47m

Adonis Creed, podobnie jak Rocky Balboa przed nim, jest wojownikiem, który stawia czoła swoim demonom i odnajduje swoje mojo triumfu ludzkiego ducha, a wszystko to prowadzi do nieuchronnego zadania nokautującego ciosu (cóż, dobra, Rocky właściwie przegrał walka w „Rockym”).

Pierwsze dwa filmy „Creed”, podobnie jak sześć filmów „Rocky”, były bardzo atrakcyjne dla publiczności, a bohater walczył z przeciwnikiem reprezentującym siły ciemności. Bokserscy wrogowie w tych filmach są trochę jak superzłoczyńcy z komiksów: Clubber Lang, Ivan Drago, mściwy syn Drago i tak dalej.

Byli chwytliwymi i czasami zapadającymi w pamięć postaciami, ale częścią ich atrakcyjności jest to, że są dwuwymiarowymi wściekłymi wrogami, których trudno byłoby zaliczyć do warstw ludzkich.

Ale „ Creed III ”, wyreżyserowany z imponującym talentem po raz pierwszy przez jego gwiazdę, Michaela B. Jordana , ma inny smak. Adonis, który osiedlił się na emeryturze w swojej eleganckiej rezydencji w Los Angeles, wydaje się siedzieć na szczycie świata.

Ma czuły i zabawny związek ze swoją żoną, gwiazdą muzyki pop, Biancą ( Tessa Thompson ), która myśli o własnej quasi-emeryturze (z powodu utraty słuchu przechodzi do roli producenta), a także z ich głucha córka Amara (Mila Davis-Kent), do której mówi płynnym językiem migowym.

Na siłowni jest mentorem nowego mistrza wagi ciężkiej, Felixa Chaveza (Jose Benavidez), pasjonata, który ma zwyczaj bić swoich sparingpartnerów. Ale wszystko jest dobrze, dopóki nie pojawia się stary przyjaciel Adonisa.

Genre: Akcja, Dramat

Director: Aeric Adams, Clayton J. Barber, Dawn Gilliam, Eddie Griffith, Hayley Davis, Michael B. Jordan, Roger Berard

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy