Background
Image Czarna skrzynka 2021 Lektor PL

Czarna skrzynka 2021 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20212h 10m

Brać się do rzeczy. „ Czarna skrzynka ” to rodzaj inteligentnego, napiętego thrillera konspiracyjnego, który Hollywood konsekwentnie robił, tylko ten pochodzi z Francji, która ostatnio biła amerykańskie studia we własnej grze w dziale dobrych filmów dla dorosłych.

(Do licha, większość krajów radzi sobie teraz lepiej niż Stany Zjednoczone, jeśli chodzi o poszanowanie inteligencji widzów). Ten wciągający, choć nieco zbyt długi film, skupiony na urządzeniu o tej samej nazwie, odzyskanym po dziwnym wypadku lotniczym, obejmuje Pierre’a Nineya jako obsesyjnego analityka kryminalistycznego, który słyszy słowa „Allahu Akbar!” na odzyskanym dyktafonie w kokpicie i nie może uwierzyć własnym uszom.

Jeśli konfiguracja brzmi trochę jak „Blow Out” Briana De Palmy, nie jest to nic złego, z wyjątkiem tego, że „Black Box” skupia się na hijinkach na dużych wysokościach, a nie na wypadku samochodowym podobnym do Chappaquiddicka. Otwierając film w powietrzu, reżyser Yann Gozlan pozostawia kryzys głównie wyobraźni, uruchamiając nasze neurony, a nie receptory adrenaliny, gdy cofa się z kokpitu, przez kabinę, aż do ogona samolotu. gdzie przechowywana jest czarna skrzynka. Ciekawostka: te urządzenia są teraz jasnopomarańczowe, a nie czarne, ale były tak nazywane w czasach, kiedy rejestratory lotu używały materiału światłoczułego.

Genre: Dramat, Tajemnica, Thriller

Director: Hélène Fabre, Marine Benoit, Masquida Liam, Natalie Engelstein, Nicolas Tonnerre, Yann Gozlan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy