Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Czarny telefon 2022 Lektor PL

Czarny telefon 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 42m

Czarny Telefon miał duże buty do wypełnienia. Prawie dekadę temu zadebiutował zespół C. Roberta Cargilla i Scotta Derricksona . Ich przerażający spektakl wywołałby strach w naszych sercach, a jedno naukowe badanie uznało go za „ najstraszniejszy film wszechczasów ”.

Pięć lat przed (prawie dziś) Cargillem i Derricksonem straszącym nas Baguulem i kilkoma koszmarnymi dziećmi, Joe Hill publikował swoje opowiadanie „Czarny telefon”. Teraz gwiazdy zrównały się i The Black Phone trafia na duży ekran, a mistrzowie horroru Derrickson i Cargill dostosowują przerażającą historię Hilla – a ich ujęcie ekscytująco przekracza i tak już wysokie oczekiwania, jakie sobie postawili.

Pierwsza trzecia część filmu podąża za Finneyem (Mason Thames) i Gwen Shaw (Madeleine McGraw), którzy poruszają się po przedmieściach lat 70-tych. Na nieszczęście dla tego rodzeństwa, łobuzy i podrapane kolana to nie wszystko, z czym muszą się zmagać.

Oprócz ich pijanego i czasami agresywnego ojca (w tej roli Jeremy Davies), w ich mieście jest porywacz, który porywa małych chłopców na lewo i prawo. Nie trwa długo, zanim Finney zostaje uwięziony w piwnicy przerażającego Grabbera noszącego maskę (Ethan Hawke), a Gwen ściga się z czasem, aby znaleźć swojego brata, zanim będzie za późno.

Genre: Horror, Thriller

Director: Alex Beaver, Jason Blumenfeld, Kara McGee, Scott Derrickson, Stephen Glawson

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy