Background
Image Deus 2022 Lektor PL

Deus 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 31m

Science fiction to gatunek, w którym jest miejsce na wszystko. W zasadzie możesz w nią rzucić cokolwiek, a znajdzie na to miejsce. Społeczeństwo jest złożonym bytem, ​​a science fiction, bardziej niż jakikolwiek inny gatunek fikcji, zajmuje się tym, jak społeczeństwo się porusza i oddziałuje na siebie.

Najczęściej rzuca w jej stronę fantastyczny element i to właśnie stworzyło fantastyczne historie science fiction, które znamy i kochamy. Czas, odkrycie, wojna, religia, w sci-fi tak naprawdę nie ma nic. To recenzja Deus, nowej historii science-fiction, która podąża za tym przykładem z niesamowitym założeniem.

Film wyreżyserował Steve Stone, aw rolach głównych Claudia Black, David O’Hara, Phil Davis i Richard Blackwood. Film opowiada historię załogi statku kosmicznego na misji naukowej. Zostali wysłani w kosmos, aby przeanalizować i prawdopodobnie zidentyfikować tajemniczą czarną kulę, która pojawiła się na orbicie Marsa. Jej misją jest odkrycie, czym jest ta rzecz i skąd się wzięła. Jednak kiedy przybywają, kula zaczyna przekazywać wiadomość, jedno słowo powtarzane w nieskończoność. To słowo to „Deus”

Genre: Sci-Fi, Thriller

Director: Steve Stone

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy