Background
Image Do ostatniej kości 2022 Lektor PL

Do ostatniej kości 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 10m

Ale dla Maren (Taylor Russell) i jej kochanka Lee (Timothée Chalamet), skazanych na zagładę młodych włóczęgów w centrum uderzającego, nowego, romantycznego horroru Luki Guadagnino, działanie zgodnie z ich najgłębszymi pragnieniami jest równie niebezpieczne, co nie do odparcia.

To dlatego, że Maren i Lee są „zjadaczami” zjednoczonymi w przymusie pożerania ludzkiego mięsa, o którego kontrolę przez całe życie walczyli.

Umieszczony na pasach amerykańskiego Środkowego Zachodu pod koniec lat 80. Bones and All traktuje swój głód jako sekretną naturę, coś wrodzonego, ale także rytualnego, klasycznego. Ta surowa, nieokiełznana potrzeba samopoznania prowadzi ich na margines społeczeństwa, do siebie nawzajem, a ostatecznie do skonsumowania zarówno niszczącego, jak i boskiego.

Przed spotkaniem z Lee Maren mieszka ze swoim ojcem (André Holland) w Wirginii, choć nigdy nie przebywają w jednym miejscu zbyt długo. Nieśmiała i społecznie niezręczna, jest zachwycona, gdy koleżanka z klasy zaprasza ją na grupową noc (ojciec zamyka ją na noc, ale Maren się wymyka). Gdy wszyscy malują paznokcie, Maren przezwycięża. Jak we śnie, wgryza się do kości w palec dziewczyny.

Uciekając do domu w krwawym odrętwieniu, ona i jej ojciec wyruszyli w drogę. Następnie, w swoje osiemnaste urodziny, Maren odkrywa, że ​​ją porzucił, zostawiając tylko zmięte banknoty i kasetę magnetofonową. Grając w nią, Maren dowiaduje się, że była kiedyś noworodkiem, który zatapiał świeżo uformowane zęby w twarzach nastoletnich opiekunek, i że jej przypadłość prawdopodobnie została odziedziczona.

Genre: Dramat, Horror, Romans

Director: Belle Francisco, Luca Guadagnino, Paul Schneider, Ryan Brunner, Sam Alvelo, Tarin Squillante

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy