Background
Image Doktor Strange w multiwersum obłędu 2022 Lektor PL

Doktor Strange w multiwersum obłędu 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 6m

Doctor Strange in the Multiverse of Madness otrzymał oficjalną ocenę przed majową premierą. Najnowsza oferta Marvela podąża śladami innych filmów MCU i uzyskała ocenę PG-13 w USA. Brytyjska Rada ds. Klasyfikacji Filmów nie oceniła jeszcze filmu.

Motion Picture Association podzieliło się swoim werdyktem w ostrzeżeniu o niektórych aspektach nowego filmu. Uzasadnili ocenę „intensywnymi sekwencjami przemocy i akcji, przerażającymi obrazami i pewnym językiem”.

Pierwszy Doctor Strange otrzymał tę samą ocenę, gdy został wydany w 2016 roku. Jednak w tym czasie sprowadzał się do „przemocy i akcji science fiction w całym tekście oraz intensywnej sekwencji katastrof”.

Już widzieliśmy, jak mogą wyglądać niektóre z tych „przerażających” obrazów w najnowszym zwiastunie filmu . Zawierała wersję zombie Stevena Strange’a Benedicta Cumberbatcha, a także kolejne ujęcie Wandy Maximoff zakrwawionej Elizabeth Olsen.

Niewiele jednak ujawniono na temat tego, co wydarzy się w nadchodzącym filmie. W naszym najnowszym wydaniu Cumberbatch powiedział Total Film: „To będzie całkowicie oszałamiająca, ekscytująca przejażdżka. Naprawdę jest”.

Dodał: „Tytuł mówi o wrażeniach z oglądania tego, jak sądzę, iz pewnością robienia tego. Było dużo szaleństwa, dużo wieloświata i dużo Doktora Strange”.

Czas działania filmu został również pozornie potwierdzony po tym, jak Fandango zgłosił go jako 2 godziny i 6 minut (126 minut). Dzięki temu film byłby najkrótszy w MCU od czasu Captain Marvel , który ukazał się trzy lata temu.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness zostanie wydany 6 maja. Podczas oczekiwania, oto nasz przewodnik po wszystkich nadchodzących filmach i programach telewizyjnych Marvel Phase 4 . Możesz również sprawdzić, jak oglądać filmy Marvela w kolejności tutaj.

Genre: Akcja, Fantasy, Przygodowy

Director: Sam Raimi

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy