Background
Image Downton Abbey 2019

Downton Abbey 2019 Cały film Online na Filman, Cda

20192h 2m

Downton Abbey Cały film

Po przystawkach zwiastuna, kilku plakatach i wielu buzz w Comic Con, starter, cda przybył na wystawny bankiet, ponieważ który jest wydaniem Downton Abbey Cały film Opactwo Downton.

Pierwszy pełnometrażowy zwiastun stanowi potwierdzenie, że najnowsza odsłona losu klanu Grantham.

Ich uwielbianych lokajów wiąże się z przygotowaniami do królewskiej wizyty z George’em V i jego żoną Mary przyjeżdżającymi na lunch w 1927 roku.

Oznacza to uprzednią inspekcję okrutnego kamerdynera królewskiego Davida Haiga, który zamyka rogi sztabem, a następnie zmierzy się z weteranem.

Postać Smitha zapewnia co najmniej cztery miażdżące potknięcia w krótkiej promocji, ale co sugeruje, że fani będą dobrze zadowoleni ze scenariusza Fellowesa.

Downton Abbey Cały film zostanie wydany w Wielkiej Brytanii 13 września, a w USA 20 września.

Utrzymując korzenie Asdy jako niedrogiego supermarketu, kampania reklam telewizyjnych, która rozpoczyna się na kanale 4 w piątek wieczorem.

Koncentruje się na pracownikach „na dole”, ale którzy prowadzą Opactwo Downton dla rodziny Crawley.

30-sekundowa reklama przedstawia szefową kuchni, panią Patmore, ale jej pracowników kuchni przygotowujących ucztę na królewską wizytę. Reklama przenosi się do współczesnej rodziny, ale która umieszcza ten sam zestaw potraw na własnym stole. Downton Abbey Cda

Michael Engler

Filmy online

Asda ma nadzieję, że Downton Abbey Cały film doda trochę blasku jego wizerunkowi.

Po tym, jak organ nadzorujący zawody ogłosił proponowane połączenie 7 miliardów funtów z konkurencyjnym Sainsbury’s w tym roku.

„Opactwo Downton jest znane na całym świecie ze wspaniałej kuchni, wspaniałych uczt i szefa kuchni. Akceptuje tylko to, co najlepsze”. „Naszym celem jest dostarczanie klientom pysznych, niedrogich pomysłów na posiłki, które nie obniżają jakości”.

Downton Abbey Cda debiutuje w Wielkiej Brytanii 13 września, a USA w tydzień później. Serial telewizyjny emitowany w ITV od 2010 do 2015 roku, a ostatni odcinek pełnometrażowy przyciągnął ponad 10 milionów widzów.

Ostateczny występ Opactwa Downton, ale świątecznym pożegnalnym programie specjalnym w 2015 roku pokonał Eastenders i Strictly Come Dancing.

By stać się najczęściej oglądanym programem telewizyjnym w Boże Narodzenie. Po raz pierwszy ITV dokonał tego wyczynu od 15 lat.

 

Genre: Dramat

Director: Michael Engler

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy