Background
Image Dowód życia 2000 Lektor PL

Dowód życia 2000 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20002h 15m

Porwanie nie jest rzadkim przestępstwem, ale lukratywną gałęzią biznesu w Trzecim Świecie, według „Proof of Life”, filmu, który jest najlepszy, gdy jest najbardziej zbliżony do rzemiosła zawodowego zawodowego człowieka K&R, Terry’ego Thorne’a. K&R znaczy „porwanie i okup”, dowiadujemy się, a wraz z przestępstwem specjalizacja rosła; gdzieś na świecie prawie codziennie porywa się biznesmenów, wykonując mnóstwo pracy dla Terry’ego ( Russell Crowe ), który w czołówce inscenizuje porwanie helikopterem zakładnika i czepia się wyskoków helikoptera. .

Przeniesienie do Tecala, fikcyjnego kraju Ameryki Łacińskiej, w którym narkotyki są główną uprawą, a ruch rewolucyjny przekształcił się w profesjonalną operację porwań. Poznajemy Petera i Alice Bowmanów ( David Morse , Meg Ryan ), amerykańską parę przechodzącą zły okres w małżeństwie, którzy mieszkają na wsi, podczas gdy Peter buduje tamę. Uważa, że ​​tama pomoże mieszkańcom uprawiać zboże. Uważa, że ​​to ozdoba dla firmy naftowej, która go zatrudnia. Prawie ze sobą nie rozmawiają, kiedy dowiaduje się, że został porwany.

Wchodzi Terry Thorne, którego zadaniem jest wynegocjowanie najniższej możliwej ceny okupu i uratowanie zakładnika. Wyjdź z Terry’ego Thorne’a, gdy okaże się, że pracodawca Bowmana nie zapłacił premii za jego polisę K&R. Ponownie wkracza Terry Thorne, który wraca do Tecala, ponieważ coś o Alice Bowman, jakiś cichy, nieopisany urok z podtekstem seksualnym, sprowadziło go z powrotem. Za darmo zaryzykuje życie dla męża kobiety, której nie wie na pewno, że kocha, choć ma silne przeczucie.

Genre: Akcja, Dramat, Przygodowy, Romans, Thriller

Director: Taylor Hackford

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy