Background
Image Dragon Ball Super Super Hero 2022

Dragon Ball Super Super Hero 2022 Cały film Online na Filman, Cda

20221h 39m

Jedna z największych japońskich serii mediów pop, „Dragon Ball” jest synonimem wybuchowych bójek i przesadnych sekwencji akcji, z elementami komediowymi zapewniającymi lekkość pomiędzy nimi. „Dragon Ball Super: Super Hero” przedstawia te charakterystyczne elementy w pikantnej historii, która celebruje, jak zielony wojownik z kosmosu Piccolo od dawna jest najlepszym ojcem „Dragon Balla”.

Chlubiący się zaangażowaniem twórcy „Dragon Ball” Akiry Toriyamy za oryginalną historię, scenariusz i projekt postaci, „Super Hero” — wyreżyserowany przez Tetsuro Kodamę — obraca się wokół bohaterów i złoczyńców, którzy kierują się spuścizną i ambicjami swoich (nieobecnych) ojców i dziadków.

Jest to niuans, który został poruszony w pełnym ekspozycji wstępie do filmu, ale najlepiej zrozumieją go ci, którzy znają serię „Dragon Ball”, która rozpoczęła się wraz z mangą Toriyamy w 1984 roku. Dla niewtajemniczonych, „Dragon Ball” następuje przede wszystkim Goku, sierota, najeźdźca, który stał się uchodźcą potężnej rasy obcych wojowników, który dorastał na Ziemi, i jego nieustanne dążenie do stania się silniejszym, gdy mierzy się z ludźmi, innymi kosmitami, androidami, a nawet bogami na różnych poziomach.

Pomiędzy treningami, różnymi turniejami i bitwami o los wszechświata, Goku zyskał przyjaciół i wrogów, ożenił się i miał kilkoro dzieci (które, w przeciwieństwie do swojego ojca, mają inne zainteresowania niż zostanie najpotężniejszym wojownikiem, jaki kiedykolwiek żył) .

Genre: Akcja, Animacja, Sci-Fi

Director: Tetsuro Kodama

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy