Background
Image Elvis 2022 Lektor PL

Elvis 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 39m

Opowiadając historię Elvisa Presleya , przesadnego, krzykliwego „Króla Rock and Rolla”, który stał się ikoną kultury i integralną częścią historii muzyki, ma sens na papierze powierzenie Bazowi Luhrmannowi kontroli nad takimi Historia. W filmach takich jak Moulin Rouge! , Romeo + Julia Williama Szekspira , a ostatnio The Great Gatsby z 2013 roku, Luhrmann lubi mocno wciskać gaz i ignorować hamulce, w ostentacyjnym i efektownym stylu, który często pozwala sobie na bycie gwiazdą serialu.

Czasami ten styl działa — jak wtedy, gdy bada dekadenckie doświadczenie francuskiego klubu nocnego lub imprezową atmosferę milionera, który próbuje przyciągnąć uwagę dawno utraconej miłości — ale w badaniu życia prawdziwej osoby, osoby z prawdziwymi problemami , problemy i warstwy, Luhrmann nie wie, jak przedstawić zawiłości prawdziwego życia. W filmach Luhrmanna prawie zawsze chce stworzyć ekstrawagancką bajkę i choć takie podejście tonalnie ma głównie sens w życiu Presleya, muzyczna biografia Luhrmanna Elvis staje się bardziej stylowa niż treściowa.

Elvis śledzi wzloty i upadki legendarnego piosenkarza oczami swojego menedżera, pułkownika Toma Parkera ( Tom Hanks ). Parker zaczyna Elvisa , ogłaszając, że to nie on zabił Elvisa, on go stworzył. Parker stwierdza na początku, że nie ma znaczenia, czy zrobisz dziesięć głupich rzeczy, pod warunkiem, że zrobisz jedną mądrą, a Luhrmann wydaje się również mieć takie podejście do tej historii.

Genre: Dramat, Historyczny, Muzyczny

Director: Baz Luhrmann

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy