Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Faworyta 2019 Lektor PL

Faworyta 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 59m

Początek XVIII wieku. Anglia jest w stanie wojny z Francuzami. Niemniej jednak, wyścigi kaczek i jedzenie ananasa kwitną.

Pierwsze zarejestrowane użycie słowa w tym sensie nastąpiło w 1914 roku, zgodnie z Oxford English Dictionary.

Wiele ujęć z bliska wyraźnie pokazuje drugą i trzecią dziurę w płatkach usznych Emmy Stone i Rachel Weisz. Wielokrotne kolczyki w uszach nie były powszechne we wczesnych latach 1700. Zwłaszcza w przypadku angielskich kobiet na dworze.

Robert Harley jest przedstawiany w filmie jako bardzo młody człowiek i jest grany przez Nicholasa Houlta, który miał 28 lat podczas kręcenia filmu. W rzeczywistości Harley był w tym okresie w wieku 47-49 lat. Williamem Pittem Młodszym, który został premierem w 1783 roku w wieku 24 lat.

Na tronie zasiada słaba królowa Anna, a jej bliska przyjaciółka, Lady Sarah (Rachel Weisz) rządzi krajem zamiast niej. Z tendencją do złego stanu zdrowia i temperamentu Anny. Kiedy pojawia się nowa sługa Abigail (Emma Stone), jej urok oczarowuje ją Sarah. Sarah bierze Abigail pod swoje skrzydła i Abigail. Widzi szansę na powrót do swoich arystokratycznych korzeni. Ponieważ polityka wojny stała się dla Sarah dość czasochłonna. Abigail wkracza do wyłomu, by zostać towarzyszką królowej. Ich rozkwitająca przyjaźń daje jej szansę na wypełnienie swoich ambicji i nie pozwoli, aby kobieta, mężczyzna, polityka czy królik stanęły jej na drodze.

The Favourite

Genre: Dramat, Historyczny, Komedia

Director: Yorgos Lanthimos

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy