Background
Image Fresh 2022 Lektor PL

Fresh 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 54m

oto specyficzne okrucieństwo dla współczesnych randek, pozornie niekończąca się harówka ciosowego rozczarowania i zranienia, coś, co łatwo osądzają i wyśmiewają ci, którzy nie są już w grze, ale coś, co naprawdę rozumieją tylko ci, którzy nadal grają. W głośnym debiucie Fresh, reżyserowanym przez Mimi Cave po raz pierwszy, Noa (Daisy Edgar-Jones z Normal People’s) jest wyczerpana.

W niewiarygodnie odrażającej pierwszej scenie pierwszej randki, zostaje poinformowana przez swój wewnętrzny mecz w szalikach, że kobiety nie są już tak kobiece, jak powinny, w tych wszystkich wygodnych ciuchach za duże rozmiary, gdy on monologuje jej o swojej pasji do ostrego sosu . Wychodzi ze znajomym przewracaniem oczami (nazywa ją nadętą suką, natch) zmuszona z powrotem do machnięcia palcami w poszukiwaniu miłości, ale zamiast tego spotyka się z większą ilością niechcianych zdjęć penisa. To wystarczy, by nawet najbardziej romantyczni romantycy przyznali się do porażki.

Kiedy spotyka Steve’a (Sebastian Stan) w alejce ze świeżymi produktami w lokalnym supermarkecie, zostaje zaskoczona jego urokiem, przystojnym, bystrym i emocjonalnie dostępnym nieznajomym, który mówi tyle samo, co słucha. Zaczynają się spotykać i podczas gdy jej najlepsza przyjaciółka Molly (Jojo T Gibbs) jest zaniepokojona jego brakiem obecności w mediach społecznościowych – na pewno czerwona flaga w latach dwudziestych? – Noa pozwala sobie powoli wierzyć, że może w końcu dostaje to, na co zasłużyła.

Genre: Horror, Thriller

Director: Mimi Cave, Sam Harris, Shaun Moskie

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy