Background
Image Gold 2022 Lektor PL

Gold 2022 Lektor PL Cały film Online

20221h 37m

nie ma tu zbyt wiele, co błyszczy w złocie, nijakie kapary, które udowadniają, że nawet najdroższa ruda może znudzić. Nowy film Stephena Gaghana jest mieszanką kapitalistycznego nihilizmu z „Wilk z Wall Street” i tanim garniturem, prawdziwą zbrodnią American Hustle. Na papierze elementy są, ale niestety alchemia zawodzi. Tegoroczny, wcześniejszy obraz War Dogs, który już jest wzorową kopią, wypada w porównaniu z nim jak klejnot.

Matthew McConaughey, którego krótka scena w Wilku z Wall Street jest na najlepszej drodze do bycia ikoną, jest na całej mapie jako metalowiec DIY, Kenny Wells. W jednej chwili jest sprytny i pociągający, w następnej jest niezdarnym krętaczem. Scenariusz oscyluje między komedią a intrygą, próbując sprzedać zamiłowanie Wellsa do penetrowania ziemi dla jej bogactwa jako rodzaj niezrozumianego romantycznego impulsu, podczas gdy łatwiej byłoby po prostu przyznać, że mężczyzna chce być bogaty.

Genre: Thriller

Director: Anthony Hayes

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!