Background
Image Green Book 2019 Lektor PL

Green Book 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 10m

Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy.

Najbardziej obiecującą propozycją okazuje się być kierowca afrykańsko-amerykańskiego pianisty. Klasycznego Don Shirley na tournée koncertowe do krajów Deep South. Akceptuje tę pracę i zaczyna swoją wyprawę uzbrojoną w „Zieloną księgę”, The Negro Motorist. Przewodnik po bezpiecznym podróżowaniu przez rasową segregację Ameryki. Razem snobistycznie erudycyjny pianista i prymitywnie praktyczny bramkarz. Ledwo mogą pogodzić się ze zderzeniem ze światem i ideałami. Jednakże, gdy odmienna para świadczy i znosi przerażające niesprawiedliwości Ameryki na drodze, odnajdują nowy szacunek dla talentów i serca każdego z nich, aby stawić im czoła razem.

Przed rozpoczęciem zdjęć Viggo Mortensen został zaproszony na spotkanie z rodziną Nicka Vallelonga podczas sześciogodzinnej kolacji. Powiedział: „To prawie zniszczyło mnie, ponieważ jeszcze nie zyskałem na wadze – nie rozwinąłem żołądka … To było prawie zabójcze …” Kiedy rodzina założyła, że ​​odchodzi, więcej pomocy było, ponieważ nie zrobił tego „. Podobnie jak jedzenie, czuł się zmuszony do dokończenia talerza. Ale za każdym razem, gdy skończył talerz, przynieśli następne. „Pożegnałem się, zrobiliśmy razem zdjęcie, pokuśtykałem do wynajętego samochodu i zrobiłem duży pokaz” och, wracam na Manhattan! ” Jechałem za rogiem, ale zaparkowałem samochód, oparłem oparcie fotela, rozpiąłem pas i leżałem tam przez godzinę, po prostu jęcząc „.

Genre: Dramat, Komedia

Director: Peter Farrelly

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy