Background
Image Grinch świąt nie będzie 2000 Lektor PL

Grinch świąt nie będzie 2000 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20001h 44m

Wewnątrz płatka śniegu istnieje magiczna kraina Whoville. W Whoville zamieszkajcie z Whos, prawie zmutowanym typem ludzi o munchkin. Wszyscy, którzy uwielbiają Święta Bożego Narodzenia, a zaraz poza swoim ukochanym Whoville mieszka Grinch. Grinch jest paskudnym stworzeniem, które nienawidzi świąt Bożego Narodzenia. I knuje je, by je wykraść od tego, którego tak samo nienawidzi. Jednak małe dziecko, Cindy Lou Who, postanawia spróbować zaprzyjaźnić się z Grinchem.

Według Ricka Baker’a , makijaż protetyczny, który Jim Carrey nosił, wymagał około dwóch godzin na złożenie wniosku i godzinę do usunięcia. Mówi się, że Carrey czuł się tak ograniczony i niewygodny w skórze lateksu. Że szukał porady u agenta CIA, który nauczył go technik walki z torturami.

Jim Carrey spędził 92 dni w makijażu Grinch, spędzając trzy godziny rano na wejściu i godzinę po południu, aby się wydostać. Według Carrey, stał się „mistrzem zen”, siedząc w fotelu do makijażu.

Ron Howard był bardzo wdzięczny za to, że Jim Carrey nadrabiał niewygodne godziny, by nałożyć makijaż, że podczas kręcenia filmu założył kostium Grinch z pełnym makijażem i wyreżyserował jeden dzień z kombinezonem. Chciał to wyrazić uznanie Carreyowi; Jednak gdy Carrey zobaczył Howarda w pełnym grymasie. Ale był rozgniewany, wierząc, że jest to kaskader, który „nie wyglądał jak on”.

Scena, w której The Grinch reżyseruje swojego psa, Maxa, przed kradzieżą świąt Bożego Narodzenia. To Jim Carrey żartuje z reżysera Rona Howarda , naśladując jego styl reżyserii. Howard uznał scenę za zabawną i postanowił włączyć ją do filmu.

How the Grinch Stole Christmas

Genre: Familijny, Fantasy, Komedia

Director: Leslie Park, Ron Howard

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy