Background
Image Grinch świąt nie będzie 2000 Lektor PL

Grinch świąt nie będzie 2000 Lektor PL Cały film Online

20001h 44m

Wewnątrz płatka śniegu istnieje magiczna kraina Whoville. W Whoville zamieszkajcie z Whos, prawie zmutowanym typem ludzi o munchkin. Wszyscy, którzy uwielbiają Święta Bożego Narodzenia, a zaraz poza swoim ukochanym Whoville mieszka Grinch. Grinch jest paskudnym stworzeniem, które nienawidzi świąt Bożego Narodzenia. I knuje je, by je wykraść od tego, którego tak samo nienawidzi. Jednak małe dziecko, Cindy Lou Who, postanawia spróbować zaprzyjaźnić się z Grinchem.

Według Ricka Baker’a , makijaż protetyczny, który Jim Carrey nosił, wymagał około dwóch godzin na złożenie wniosku i godzinę do usunięcia. Mówi się, że Carrey czuł się tak ograniczony i niewygodny w skórze lateksu. Że szukał porady u agenta CIA, który nauczył go technik walki z torturami.

Jim Carrey spędził 92 dni w makijażu Grinch, spędzając trzy godziny rano na wejściu i godzinę po południu, aby się wydostać. Według Carrey, stał się „mistrzem zen”, siedząc w fotelu do makijażu.

Ron Howard był bardzo wdzięczny za to, że Jim Carrey nadrabiał niewygodne godziny, by nałożyć makijaż, że podczas kręcenia filmu założył kostium Grinch z pełnym makijażem i wyreżyserował jeden dzień z kombinezonem. Chciał to wyrazić uznanie Carreyowi; Jednak gdy Carrey zobaczył Howarda w pełnym grymasie. Ale był rozgniewany, wierząc, że jest to kaskader, który „nie wyglądał jak on”.

Scena, w której The Grinch reżyseruje swojego psa, Maxa, przed kradzieżą świąt Bożego Narodzenia. To Jim Carrey żartuje z reżysera Rona Howarda , naśladując jego styl reżyserii. Howard uznał scenę za zabawną i postanowił włączyć ją do filmu.

How the Grinch Stole Christmas

Genre: Familijny, Fantasy, Komedia

Director: Leslie Park, Ron Howard

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!