Background
Image Halloween Finał 2022 Lektor PL

Halloween Finał 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 51m

Halloween Finał było Infinity War współczesnej serii Halloween — ambitnym filmem, który rozszerzył zakres swojego poprzednika, ale ostatecznie wydawał się niekompletną historią .

Ale zamiast sprowadzać rzeczy do domu z odpowiednikiem Endgame , Halloween Ends rozgrywa się bardziej jak sezon 8 Game of Thrones : pospieszny wpis, który pomija ważny rozwój postaci, po prostu zapomina o punktach fabuły z ostatnich dwóch filmów i kończy się zdradą co sprawiło, że warto było obejrzeć ten restart.

Trylogia Davida Gordona Greena wydaje się być ostatecznym zakończeniem Halloween serial prowadzony przez Jamiego Lee Curtisa, ale fani mogą błagać o kogoś, aby zaatakował go ponownie, zamiast zakończyć rządy terroru Michaela Myersa tak kwaśną nutą.

Czy pamiętasz, że Michael był dzieciakiem, który dźgnął siostrę nożem, zabił kilka opiekunek, zostawił jedną ocalałą, która spędziła dziesięciolecia przygotowując się do jego powrotu, a potem znalazł się uwięziony w jej płonącym domu, ale jakoś przeżył i uciekł, by zamordować córkę ocalałego?

Green i współautor Danny McBride, pracujący tym razem z Paulem Bradem Loganem i Chrisem Bernierem, zakładają, że nie, ponieważ Halloween Ends rozpoczyna się od całej sekwencji retrospekcji, która podsumowuje całą dotychczasową historię.

Od tego momentu problemy z zaufaniem tylko się pogarszają, ponieważ horror stale przypomina widzom nie tylko momenty z historii Halloween, ale także rzeczy, które dosłownie wydarzyły się kilka minut wcześniej, oraz relacje między postaciami, które powinny być teraz oczywiste.

Genre: Horror, Thriller

Director: David Gordon Green, Nate Meyer

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy