Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Immanence

Immanence Cały film Online na Filman, Cda

20221h 33m

Blondynka zostaje opętana i zaczyna w kółko powtarzać: „To otwarte drzwi dla diabła”. Rudowłosa dziewczyna przewraca się przez podłogę i znajduje się w wodzie, w klatce rybackiej. Ciemnowłosa dziewczyna ma obsesję na punkcie świnia Profesor próbuje złapać gwiazdy Kapitan wrzuca świnię do wody i ciemnowłosa dziewczyna, blondynka i profesor odzyskują zmysły Ruda dziewczyna znajduje się w innej klatce, poza wodą .

Wracają na własny statek. Nieznajomy (Jamie McShane jako Immanence) wchodzi do kabiny, zabija ciemnowłosą dziewczynę i blondynkę. Mówi kapitanowi, że go sprowokował, więc tego chciał. Nieznajomy drwi z profesora, że ​​nie wierzy, że Biblia mówi prawdę, ale zapewnia profesora, że ​​za dwa lata dowie się, jak działa ciemna materia, potwierdzi supersymetrię. Nieznajomy mówi właścicielowi statku, że stanie się bogaty. Proponuje wyleczenie raka matki rudej dziewczyny. Jednak teraz jest ich czterech, a on pozwala odejść tylko dwóm. Puści trzech z nich, jeśli ten, którego zostawią, to kapitan. Następnie nieznajomy wychodzi i mówi, że ma około 20 minut na podjęcie decyzji.

Kapitan mówi, że widział, jak rozmieścili radiolatarnię awaryjną na innym statku, więc powinni to zrobić.

Inni zaczynają spekulować, że nazwisko kapitana, Jonah, nie jest zbiegiem okoliczności, kilka lat temu nie żył przez trzy minuty, ale został reanimowany, więc uciekł od Boga. Biblia mówi, że ludzie powstrzymali burzę, wrzucając Jonasza do wody. Profesor atakuje kapitana nożem, ale podczas zapasów nóż wbija się w klatkę piersiową profesora. Właściciel statku atakuje kapitana. Ruda dziewczyna mówi, że musi zostać, bo była w klatce. Wsadzili ją do klatki i wrzucili do wody.

Widzą obiekty, których szukali, przelatujące nad statkiem. Jeden z przedmiotów uderzył właściciela statku w głowę, zabijając go. Kapitan wyciąga dziewczynę z wody.

Genre: Horror, Thriller

Director: Kerry Bellessa

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy