Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Infiesto 2023 Lektor PL

Infiesto 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 36m

Nastolatka wędruje po rynku miejskim. Jest chuda. Blady. Chorowity. Zwisała z niej postrzępiona sukienka. Rany wokół jej nadgarstków i kostek. Słomiana lalka przywiązana do jednej ręki. Policjanci podjeżdżają.

Ona krzyczy. Podtytuł: PIERWSZY DZIEŃ BLOKADY, któremu towarzyszy odgłos trzaskania bardzo dużych i ciężkich stalowych drzwi WHAUMMM. Samuel Garcia (Isak Ferriz) jest policjantem. Detektyw. Czarne buty, czarne spodnie, czarna kurtka, czarne włosy przyprószone siwizną.

Jego partnerką jest Marta Castro (Iria del Rio), czarne buty, czarne spodnie, czarna kurtka, czarne włosy. Jego matka jest w domu opieki i nie może jej odwiedzać. Jej chłopak ma objawy i izoluje się w sypialni. Pada deszcz wiader. Ponury. Ponury.

Garcia i Castro zajmują się sprawą Co słychać u wychudzonej dziewczyny. Zaginęła na trzy miesiące, domniemane porwanie. Szef mówi, że wszyscy inni gliniarze są zajęci egzekwowaniem godzin policyjnych, więc są zdani na siebie, z wyjątkiem sytuacji, gdy działka potrzebuje wsparcia lub czegoś w tym rodzaju. WHAUMMM, DRUGI DZIEŃ BLOKADY.

Rozmawiają z matką dziewczynki w szpitalu, odwiedzają jedno miejsce w maleńkim Infiesto, górniczym miasteczku, a potem kolejne. Jest taki facet, znany jako Zabójca Psów. Tak go nazywają: Zabójca psów. Spotykamy go. Prawdziwa robota, ten Zabójca Psów. Wyobraź sobie, jak wygląda dziwak, który zabija psy w filmie i nazywa się Dog Killer, i gdzie mieszka, a będziesz miał rację.

Genre: Dramat, Kryminał, Thriller

Director: Héctor Rodríguez, Patxi Amezcua

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy