Background
Image Ip Man The Awakening 2022 Lektor PL

Ip Man The Awakening 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 20m

Ip Man jest historycznym chińskim mistrzem sztuk walki, który zainspirował naród w swojej epoce i od tamtej pory stworzył mnóstwo filmów. Najbardziej pamiętne dla zachodnich widzów były cztery filmy z Donnie Yen z lat 2008-2019. Poza tym, że był znakomitym wojownikiem i aktorem, Yen osiągnął rzadki wyczyn, dzięki któremu wszystkie cztery filmy były doskonałe, bez zwykłego porzucania kontynuacji. Cóż, szczerze mówiąc, trzeci miał trochę gorszy spadek, zanim zdobyli numer cztery, który był prawdopodobnie najlepszym z kwartetu.

Chociaż ostatni z nich był zatytułowany IP MAN: FINAŁ, ten kwalifikator dotyczył tylko Yen, a nie jego postaci. Najwyraźniej Marvel Universe nie jest jedynym miejscem, w którym można przebić się przez coś, co brzmi jak nazwa kończąca serię. Czy ktoś naprawdę myślał, że AVENGERS: ENDGAME będzie końcem serii? W tym rozszerzeniu, młodsza wersja Yen (miły facet, przystojny, emanujący uczciwością i pokorą poza jego wiek), Miu Tse. Jest godnym następcą w obu wymaganiach dla postaci w IP MAN: PRZEBUDZENIE.

Przerabiając założenie, które było często używane od czasu chwiejnych fabryk w Hongkongu w latach 70. i 80., Miu Tse jako Ip Man gra znakomitego wojownika, po raz pierwszy jadąc do dużego miasta, nie mając pojęcia, jak bardzo byłby zepsuty okładzina. W tym przypadku wydaje się, że dzieje się to w latach 30. XX wieku, kiedy niektórzy brytyjscy okupanci zbierają młode kobiety za handel ludźmi na dużą skalę. Wspierają ich gliniarze, a nawet tubylcy bardziej zainteresowani wypłatą niż ich współobywatele. Ip Man jest zmuszony pobić wszystkich złych, z porażkami i niepowodzeniami po drodze dla dobra kobiet i chińskiej dumy z najeźdźców.

Genre: Akcja

Director: Li Xijie, Zhang Zhulin

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy