Background
Image Iron Sky Inwazja 2019 Lektor PL

Iron Sky Inwazja 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 30m

Dwadzieścia lat po wydarzeniach z Iron Sky dawna nazistowska baza księżycowa stała się ostatnim schronieniem ludzkości. Spoczywa moc, która może ocalić ostatnią ludzkość – lub zniszczyć ją raz na zawsze. Prawda stojąca za stworzeniem ludzkości zostanie ujawniona, gdy stary wróg prowadzi naszych bohaterów na przygodę do Pustej Ziemi. Aby ocalić ludzkość, muszą walczyć z Vril, starożytną zmiennokształtną rasą gadów i ich armią dinozaurów.

We wrześniu 2017 r. Donoszono, że pięciu animatorów i specjalistów VFX, którzy stworzyli kilka elementów wizualnych do kultowego filmu. „Nazis on the Moon” Iron Sky, złożyło pozew przeciwko producentom filmu, domagając się naruszenia praw autorskich do ich pracy. W kopii garnituru uzyskanego przez The Hollywood Reporter pięciu pretendentów oskarża fińskich producentów Blind Spot i Iron Sky Universe. Grupa zajmującą się prawami do marki Iron Sky, o używanie elementów projektu.

Producent Iron Sky Tero Kaukomaa, w wymianie mailowej z THR, odmówił komentarza na temat garnituru. Mówiąc, że jeszcze go nie widział, ale nazwał roszczenia błędnymi i bezpodstawnymi.

Podczas Q&A po premierze czerwonego dywanu w Berlinie reżyser Timo Vuorensola ujawnił, że może pracować nad scenariuszem do trzeciego filmu. Natychmiastową odpowiedzią Udo Kier na to było „czy ja w tym jestem?”, Na co odpowiedź Timo brzmiała „Tak”.

Film ma miejsce w 2038 roku.

Genre: Akcja, Fantasy, Komedia, Sci-Fi

Director: Timo Vuorensola

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!