Background
Image Jackass 4.5 2022 Lektor PL

Jackass 4.5 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 30m

Jestem wielkim fanem serii Jackass i byłem dość podekscytowany, gdy dowiedziałem się, że Jackass 4.5 pojawił się na Netflix. Czy warto sprawdzić? Zanurzmy się.

Jeśli znasz franczyzę Jackass , wiesz, że .5 ich filmów wychodzi po premierze filmu. Kręcą wiele godzin materiału filmowego z wyczynami kaskaderskimi, dowcipami i gagami, a niektórzy nie robią tego. Takich rzeczy możemy się spodziewać po tym i przez większość czasu są klasyczne.

Byłem w 100% pewien, że statek wypłynął i że nigdy więcej nie zrobimy Jackass.

Jedną z rzeczy, które wyróżniały się na początku filmu, było to, że Johnny Knoxville pisał przez ostatnią dekadę, nawet z myślą, że Jackass może zostać zrobione na dobre. Następnie Knoxville opisuje nowe postacie, które poznaliśmy w Jackass Forever . Uwielbiałem słuchać historii o tym, jak znaleźli każdą z tych nowych postaci i zobaczyć niektóre prace, które doprowadziły do ​​ich wyboru.

Johnny i ekipa musieli upewnić się, że te nowe postacie będą w stanie iść z nimi od stóp do głów, więc rozpoczęli od próbnego wyczynu, gorącego sosu lewatywa. OH, MÓJ BOŻE, ci faceci nie wstydzą się sprawiać, że chcesz zwymiotować przez bramę.

Genre: Akcja, Dokumentalny, Komedia

Director: Jeff Tremaine

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy