Background
Image Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach 2018 Lektor PL

Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach 2018 Lektor PL Cały film Online

20171h 42m

John Cameron Mitchell, reżyser uznanych filmów Hedwig i Angry Inch oraz Shortbus przenosi nas do egzotycznego i niezwykłego świata.

Podmiejskiego Londynu pod koniec lat 70-tych. Pod wpływem Sex Pistols każdy nastolatek w tym kraju chce być punkiem.

W tym naszym beznadziejnym bohaterem Enn.

Słysząc, jak miejscowa punka Królowa Boadicea urządza przyjęcie, Enn rozbija zabawę i odkrywa sen każdego napalonego chłopca.

Wspaniali studenci zagraniczni. Kiedy spotyka tajemniczego Zana, jest to pożądanie od pierwszego wejrzenia.

Ale te dziewczyny przybyły o wiele dalej niż Ameryka. W rzeczywistości są to obcy z innej galaktyki, wysłani na Ziemię, aby przygotować się na tajemniczy rytuał przejścia.

Kiedy ujawni się mroczna tajemnica kryjąca się za rytuałem, nasz ukochany w galaktyce kochanek, Enn, musi zwrócić się do Boadicei i jej punkowych zwolenników o pomoc, aby ocalić obcego, którego kocha od pewnej śmierci.

Kosmita podróżujący po galaktyce odrywa się od swojej grupy i spotyka dwóch młodych mieszkańców najbardziej niebezpiecznego miejsca we wszechświecie: londyńskiego przedmieścia Croydon.

Obcy, okrążając galaktykę, oddala się od swojej grupy i spotyka dwóch młodych mieszkańców najbardziej niebezpiecznego miejsca we wszechświecie: dzielnicy Croydon w Londynie.

Brytyjskie przedmieścia w późnych latach 70. ubiegłego wieku, czasach narodzin punka. Enn jest typowym nastolatkiem, który chce założyć zespół i mieć dziewczynę. Na to ostatnie jest szansa, kiedy na imprezie poznaje eteryczną Zan. Dziewczyna uważa, że punk pochodzi z innej planety. Wygląda na to, że coś jest na rzeczy.

Genre: Komedia, Muzyczny, Romans, Sci-Fi

Director: Adam Lock, Jamie D. Allen, Janet Kellock, John Cameron Mitchell

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!