Background
Image Jak wytresować smoka 2010 PL

Jak wytresować smoka 2010 PL Cały film Online na Filman, Cda

20101h 38m

Dawno temu, na północy wyspy Berk, młody Wiking, Czkawka, chce dołączyć do walki swojego miasta ze smokami, które nieustannie napadają na ich miasto.

Jednak jego ojciec-macho i przywódca wioski, Stoik the Vast, nie pozwolą na to jego małemu, niezgrabnemu, ale pomysłowemu synowi.

Bez względu na to, Czkawka wyrusza na bitwę i rzuca tajemniczy Smok Nocnej Furii swoim wynalazkiem, ale nie może zmusić się do zabicia go.

Zamiast tego Hiccup i smok, których dubi Bezzębny, rozpoczynają przyjaźń, która otworzy oba ich światy, gdy spostrzegawczy chłopiec dowie się, że jego ludzie źle ocenili gatunek.

Ale kiedy obaj idą na swój sposób, okazuje się, że muszą walczyć z niszczycielską ignorancją nękającą ich świat.

W książce „Jak wytresować smoka” Czkawka nie ma zainteresowania miłością. Co więcej, Toothless, smok w książce, jest mniej więcej wielkości rasy Terrible Terror, a także jest zielony i czerwony, a nie czarny.

Bezzębny zyskał również swoje imię, ponieważ kiedy Hiccup go znalazł, nie miał zębów. Wyhodował jeden ząb, ale wkrótce stracił.

Jako taki, Toothless został całkowicie przeprojektowany jako rzadki Night Fury, wysoce inteligentna rasa smoka ewoluowała pod kątem szybkości i ukrycia.

Jego osobiste nazwisko w filmie wywodzi się z obserwacji Hiccupa o tym, jak jego zęby są zwykle wciągnięte w szczęki, aby nie zakłócały jego oddechu, który zazwyczaj jest rzutowany jako wybuchowy puls.

How to Train Your Dragon

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy

Director: Amanda Deering Jones, Chris Sanders, Dean DeBlois, J.C. Alvarez, Jabari Phillips, Mick De Falco, Scott Sakamoto

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy