Background
Image Jeepers Creepers Reborn 2022 Lektor PL

Jeepers Creepers Reborn 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 28m

Festiwal Horror Hound to wielka sprawa, a teraz po raz pierwszy przyjeżdża do Luizjany – emocje są ogromne. Maniacy, dziwacy i zagorzali fani horrorów przybywają z daleka, aby doświadczyć strachu i zabawy.

Jednym z takich fanów jest Chase (Imran Adams – Hollyoaks, Ghosts), sympatyczny geek. Nie może się doczekać wyjazdu i ma bilety dla siebie i swojej oddanej dziewczyny Laine (Sydney Craven – EastEnders, Opowieść wigilijna), która ma jeszcze bardziej ekscytujące wieści, którymi czeka, aby się podzielić…

Ale gdy zbliża się festiwal, Laine doświadcza niepokojących przeczuć dotyczących przerażającej przeszłości miasta… i nie może pozbyć się wrażenia, że ​​nadchodzi coś złego.

Gdy festiwal się rozpoczyna, a przesiąknięta krwią rozrywka nabiera szaleństwa, czy Laine i Chase są gotowi zmierzyć się z legendą Creepera w zupełnie nowej horrorze? A może obawy Laine’a wkrótce się spełnią – czy jeden z najbardziej nikczemnych demonów, jakie kiedykolwiek powstały, aby siać spustoszenie, śmierć i spustoszenie w niczego niepodejrzewających tłumach?

Para musi przygotować się do walki o życie, gdy zdają sobie sprawę, że ich najgorszy koszmar się spełnił, gdy Jeepers Creepers odradza się.

JEEPERS CREEPERS: REBORN to nie tylko czwarty film z serii, to także reboot. Intencją jest to, że będzie to pierwsza w planowanej trylogii, poza oryginalną trylogią Victora Salvy. Reżyser IRON SKY, Timo Vuorensola, debiutujący w Hollywood, przywrócił demonicznego Creepera w zabawnym, choć zapomnianym horrorze, który jest przepełniony momentami „boo” i przyjemną ilością gore.

Genre: Horror, Tajemnica, Thriller

Director: Timo Vuorensola

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy