backdrop
Juliusz Cały film 2018

Juliusz 2018 PL Cały film Online

20181h 37m

Głównym bohaterem jest nauczyciel sztuki, którego głównym problemem w życiu jest jego ojciec – nieustannie imprezujący artysta-malarz.

Lekarstwo na bolączki bohatera zdaje się przypadkowo spotkać, beztroska weterynarz – Dorota. Okaże się jednak, że nadchodzą prawdziwe problemy. 

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski).

Którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz.

Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik).

Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

Mimo drugiego zawału, ojciec Juliusza odmawia zmiany trybu życia. Wybawieniem zdaje się być Dorota, lekarz weterynarii.

Juliusz (Wojciech Mecwaldowski, „Dziewczyna z szafy”) jest wiodącym spokojne życie nauczycielem plastyki, którego jedynym poważnym zmartwieniem jest ojciec.

Prowadzący huczne i imprezowe życie artysta (Jan Peszek, „Ubu król”), który za nic w świecie nie chce zmienić stylu prowadzenia się.

Kiedy senior przechodzi drugi zawał Juliusz zmuszony jest do bardziej zdecydowanego działania w czym pomóc ma niedawno poznana lekarz weterynarii Dorota (Anna Smołowik, „Diagnoza”).

Wygląda na to, że nie mamy jeszcze streszczenia dla tego tytułu. 
Bądź pierwszy! Po prostu kliknij przycisk „Edytuj stronę” u dołu strony lub dowiedz się więcej w podręczniku składania streszczenia .

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec.

(Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz.

Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie.

Juliusz

Genre: Komedia

Director: Abelard Giza, Kacper Ruciński

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!