Background
Image Jurassic World Dominion 2022 Lektor PL

Jurassic World Dominion 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 27m

Dwadzieścia dziewięć lat temu, kiedy „ Park Jurajskico oczywiście doprowadziło do ochrypłego śmiechu i rozładowania napięcia (niezawodna sztuczka showmana). Mała dziewczynka siedząca obok tego pisarza spojrzała na jego wciąż wykrzywione przerażeniem ciało i zapytała: „Panie, wszystko w porządku?”

W „Jurassic World: Dominion” nie ma nic, co mogłoby się zbliżyć do pierwszego ataku T-Rexa w „Jurassic Park” ani do jakiejkolwiek innej sceny w nim. Lub jeśli o to chodzi, którakolwiek ze scen w wyreżyserowanym przez Spielberga sequelu „Zaginiony świat”, który najlepiej wykorzystał nieunikniony scenariusz z gotówką, traktując film jako pretekst do wystawienia serii olśniewających sekwencji akcji na dużą skalę i powierzenie teoretyka chaosu Jeffa Goldbluma, doktorowi Ianowi Malcolmowi, posadę bohatera akcji.

Goldblum, który powtarza swoją rolę w „Dominion” wraz z innymi członkami oryginalnej obsady, Samem Neillem i Laurą Dern , zamienił swój występ w „Zaginionym świecie” w krzywy, ale kiepski meta-komentarz na temat korporacyjnego kapitalizmu.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Colin Trevorrow

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy